Złota rączka

Zapewniamy profesjonalne podejście do każdej usługi

Remontujemy

Z chęcią zajmiemy się remontem w Państwa domu i sprawimy, że minie on szybko, a efekty naszej pracy jeszcze długo będą cieszyć oko. Zmiana koloru ścian? Dla nas to żaden problem. Ułożenie paneli podłogowych? Tym również zajmuje się nasz fachowiec. Montaż drzwi i okien? Na pewno będziemy mogli pomóc. Układanie kafelek? Na tym także się znamy. Doskonale wiemy, czego od złotej rączki oczekuje klient i gwarantujemy, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu!

Zajmujemy się hydrauliką

Awarie związane z domową hydrauliką mogą narobić masę bałaganu. W takich chwilach dobrze jest mieć pod ręką telefon do fachowca, który nie tylko szybko zjawi się na miejscu, ale i sprawnie dokona wszelkich prac związanych z usterką. Lubimy porządek i tak też pracujemy – dokładnie i tak, by pozostawić po sobie satysfakcję. Nasz hydraulik, chętnie wykona zatem dla Państwa wszelkie prace związane z instalacją wodno-kanalizacyjną (montaż, naprawę, przebudowę, tworzenie od podstaw, doradztwo).

Znamy się na elektryce

Jeśli lampka nie daje światła, to może chodzić jedynie o przepaloną żarówkę. Jeśli jednak w gniazdku elektrycznym nie płynie prąd, to zapewne problem sięga znacznie głębiej. Być może nastąpiło zwarcie? A może wina leży po stronie przepalonego bezpiecznika? Czyżby przewody w kontakcie uległy rozłączeniu? Czy to jednak wina złego podłączenia? Chętnie odpowiemy Państwu na te pytania, a także ułożymy od podstaw instalację elektryczną – fachowo, dokładnie, szybko i w atrakcyjnej cenie!

Naprawiamy i montujemy

Chcą Państwo wybrać nasz numer telefonu, ponieważ coś w domu zostało uszkodzone, przestało działać, połamało się, zerwało i ogólnie potrzebna jest pilna pomoc? Zatem prosimy o kontakt, gdyż po to właśnie jesteśmy! Elektryk, hydraulik i każdy inny fachowiec są od tej chwili do Państwa dyspozycji – przyjadą, ocenią, udzielą wszelkich informacji no i oczywiście naprawią lub zamontują, co tylko klient potrzebuje – w domu, mieszkaniu, ogrodzie.

Takiej złotej rączki Państwo potrzebują

Kontaktując się z nami, od razu otrzymają Państwo informacje, kiedy możemy zająć się zleceniem, ile będzie ono wstępnie kosztowało, jak długo zajmie nam jego wykonanie oraz czy leży ono w granicach możliwości naszych fachowców. Jesteśmy konkretni, udzielamy gwarancji na nasze wykonanie, dbamy o czystość miejsca pracy, a także nie boimy się nietypowych i bardziej skomplikowanych zadań, które leżą w zakresie naszych kompetencji. Zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek: 8:00 / 21:00
Sobota: 8:00 / 14:00